Персональні зміни на території Кам’янець-Подільської Дієцезії у 2020 році

Своїм декретом, Його Преосвященство Єпископ Леон Дубравський, здійснив наступні зміни на території Кам’янець-Подільської Дієцезії у 2020 році:

 

А. НАСТОЯТЕЛІ, ВІКАРІЇ, КАПЕЛАНИ, РЕЗИДЕНТИ

 

Отець Валерій Добровольський звільнений з обов’язків настоятеля парафії Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги у смт. Муровані-Курилівці, а також у її філіальних парафіях та призначений настоятелем Парафії Пресвятої Діви Марії Доброї Поради у м. Козятин, а також у її філіальних парафіях від 27 серпня 2020 року.

 

Отець Віктор Шклярчук звільнений з обов’язків священника-помічника парафії Святого Йосипа Обручника в м. Немирів, а також у її філіальних парафіях та призначений настоятелем у Парафії Пресвятої Діви Марії Розарія в с. Шарівка від 1 вересня 2020 року.

 

Отець Віктор Щавінський звільнений з обов’язків настоятеля парафії Матері Божої Ченстоховської у смт. Чемерівці, а також у її філіальних парафіях та призначений настоятелем парафії святого Антонія у смт. Віньківці, а також у її філіальних парафіях від 27 серпня 2020 року.

 

Отець Віталій Воскобойнік призначений також настоятелем парафій святого Адальберта у с. Мовчани, Жмеринського району та Божого Провидіння у с. Пасинки, Шаргородського району від 27 серпня 2020 року.

 

Отець Володимир Зарічний звільнений з обов’язків настоятеля Парафії Святого Йосипа у м. Городок, а також у її філіальних парафіях та призначений настоятелем у парафії Матері Божої Ченстоховської у смт. Чемерівці, а також у її філіальних парафіях від 27 серпня 2020 року.

 

Отець Ґабріель Сухарський звільнений з обов’язків настоятеля парафії Внебовзяття Пресвятої Діви Марії у м. Ладижин та Святого Станіслава у смт. Теплик від 1 вересня 2020 року.

 

Отець Дем’ян Яцков звільнений з обов’язків священника-помічника парафій: Пресвятої Трійці в с. Зіньків, а також у її філіальних парафіях та святого Антонія в смт Віньківці, а також у її філіальних парафіях та призначений настоятелем Парафії святого Йосипа у м. Городок від 27 серпня 2020 року.

 

Отець Ігор Станіслав звільнений з обов’язків настоятеля парафії Пресвятої Діви Марії Доброї Поради у м. Козятин, а також у її філіальних парафіях та призначений священником-помічником (вікарієм) в парафії св. Олексія у м. Жмеринка, а також у її філіальних парафіях, за власним бажанням від 27 серпня 2020.

 

Отець Павло Каліновський звільнений з обов’язків настоятеля парафії Святого Архангела Михаїла у смт. Вороновиця, а також призначений хранителем санктуарію Божого Милосердя у м. Вінниця від 24 травня 2020 року.

 

Отець Петро Кучер звільнений з обов’язків настоятеля парафії у святого Адальберта у с. Мовчани, а також у її філіальних парафіях та призначений настоятелем парафії Пресвятої Діви Марії Неустанної Допомоги у смт. Муровані Курилівці, а також у її філіальних парафіях від 27 серпня 2020 року.

 

Отець Томаш Мєркєвіч звільнений з обов’язків настоятеля парафії Пресвятої Діви Марії Розарія у с. Шарівка та призначений настоятелем у парафіях Внебовзяття Пресвятої Діви Марії у м. Ладижин та Святого Станіслава у смт. Теплик від 1 вересня 2020 року.

 

Отець Ярослав Гонсьорек звільнений з обов’язків хранителя санктуарію Божого Милосердя у м. Вінниця та призначений настоятелем у парафіях святих Апостолів Петра і Павла у м. Калинівка, а також у її філіальних парафіях від 24 травня 2020 року.

 

Отець Ярослав Пяста звільнений з обов’язків вихователя у Вищій Духовній Семінарії Святого Духа у м. Городок і з обов’язків священника-помічника Парафії Святого Войцеха у с. Гвардійське, а також у її філіальних парафіях та призначений адміністратором у Парафії Святих Апостолів Петра і Павла у с. Копіївка. Отець одночасно отримав місію канонічну до проповідування Божого Слова та катехизації дітей, молоді і дорослих в парафіях: Пресвятої Діви Марії Розарія у м. Тульчин та Матері Божої Фатімської у с. Ганнопіль від 30 серпня 2020 року.

 

Отець Костянтин Морозов OFM Cap звільнений з обов’язків настоятеля парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниця, а також у її філіальних парафіях від 15 серпня 2020 року.

 

Отець Юзеф Хроми OFM Cap призначений настоятелем парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниця, а також у її філіальних парафіях від 15 серпня 2020 року.

 

Отець Рафал Стжижевскі ОМІ звільнений з обов’язків настоятеля Святого Михаїла Архангела у смт. Тиврів від 5 вересня 2020 року.

 

Отець Кшиштоф Стефан Махелскі ОМІ призначений настоятелем Парафії Святого Михаїла Архангела у смт. Тиврів та хранителем санктуарію від 5 вересня 2020 року.

 

Отець Валентин Матушевський SAC звільнений з обов’язків настоятеля парафії Святого Вікентія Паллотті у м. Білогір’я, а також у її філіальних парафіях від 24 серпня 2020 року.

 

Отець Павло Горай SAC призначений настоятелем парафії Святого Вікентія Паллотті у м. Білогір’я, а також у її філіальних парафіях від 24 серпня 2020 року.

 

Отець Анджей Рак ОМІ призначений священником-помічником парафії Святого Михаїла Архангела у смт. Тиврів від 27 вересня 2020 року.

 

Отець Андрій Крушельницький отримав місію канонічну до проповідування Божого Слова та навчання катехизи у парафії Святих Апостолів Петра і Павла у м. Кам’янець-Подільський, а також у її філіальних парафіях.

 

Отець Антон Підгорний OFM Cap отримав канонічну місію до проповідування Божого Слова та навчання катехизи у парафії Пресвятої Діви Марії Ангельської у м. Вінниця, а також у її філіальних парафіях від 15 серпня 2020 року.

 

Отець Блажей Гавлічек ОМІ звільнений з обов’язків священника-помічника парафії Святого Йосипа в м. Гнівань, а також у її філіальних парафіях від 1 вересня 2020 року.

 

Отець Вадим Здоров звільнений з обов’язків священника-помічника парафії Святих Петра і Павла у м. Кам’янець-Подільський, а також у її філіальних парафіях та призначений священником-помічником в парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Мурафа, а також у її філіальних парафіях від 27 серпня 2020 року.

 

Отець Віталій Куніцький призначений священником-помічником (вікарієм) в парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Мурафа, а також у її філіальних парафіях від 20 липня 2020 року.

 

Отець Владислав Котюжанський призначений священником-помічником парафії Святої Анни у м. Бар, а також у її філіальних парафіях з 20 липня 2020 року.

 

Отець Микола Пацьора звільнений з обов’язків священника-помічника парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Мурафа, а також у її філіальних парафіях та призначений священником-помічником в парафії святої Дороти в м. Славута, а також у її філіальних парафіях від 27 серпня 2020 року.

 

Отець Петро Щербатий призначений капеланом у домі Милосердя Монастиря Згромадження Пасіоністів у смт. Смотрич від 20 липня 2020 року.

 

Отець Ростислав Грабовський звільнений з обов’язків священника-помічника парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у с. Мурафа, а також у її філіальних парафіях та призначений священником-помічником в парафії Святих Петра і Павла в м. Кам’янець-Подільський, а також у її філіальних парафіях від 27 серпня 2020 року.

 

Отець Станіслав Сівєць звільнений з обов’язків капелана у домі Милосердя Монастиря Згромадження Пасіоністів у смт. Смотрич від 27 липня 2020 року та повернувся до Польщі. Складаємо йому найкращі побажання та подяку за багаторічну працю у нашій Дієцезії.

 

Отець Ян Білецький МІС звільнений з обов’язків священника-помічника парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії в м. Хмельницький, а також у її філіальних парафіях та одночасно призначений священником-помічником (вікарієм) у парафії Відвідин Пресвятої Діви Марії в м. Могилів-Подільський, а також у її філіальних парафіях від 22 червня 2020 року.

 

 

 

Б. КУРІЯ, ДЕКАНАТИ, КАРІТАС-СПЕС

 

Вельмишановний Отець Павло Гончарук звільнений з усіх займаних ним урядів, обов’язків та членства в радах з огляду на призначення його Правлячим Єпископом Харківсько–Запорізької Дієцезії від 10 лютого 2020 року.

 

Отець Віктор Ткач призначений дієцезіальним економом та відповідальним за нагляд над будівництвом нового корпусу Вищої Духовної Семінарії Святого Духа та Центру імені святого Івана Павла ІІ, у с. Шаровечка від 17 лютого 2020 року на п’яти річний термін.

 

Отець Костянтин Морозов OFM Cap звільнений з обов’язків Єпископського Вікарія для м. Вінниця з огляду спрямування його в інше місце служіння поза межами Кам’янець-Подільської Дієцезії від 15 серпня 2020 року.

 

Отець Віталій Слободян СР призначений відповідальним за організацію літургії та проведення її відповідно до літургійних норм, під час урочистих церемоній, тобто церемонемейстром у Кам’янець-Подільській Дієцезії від 24 лютого 2020 року.

 

Отець Анджей Кіновскі отримав продовження призначення на посаду Декана Деканату Хмельницький-Захід від 10 лютого 2020 року на п’ятирічний термін.

 

Отець Петро Гідзіль отримав продовження призначення Декана Мурафсього Деканату від 30 червня 2020 року на п’ятирічний термін.

 

Отець Віталій Слободян СР звільнений з посади Декана Кам’янець-Подільського деканату, а на його місце призначений отець Олександр Шавшин від 1 лютого 2020 року на п’ятирічний термін.

 

Отець Пархомцев Роман звільнений з посади Декана Барського деканату, а на його місце призначений отець Віталій Воскобойнік від 1 лютого 2020 року на п’ятирічний термін.

 

Отець Зарічний Володимир звільнений з посади Декана Городоцького Деканату, а на його місце призначений отець Петро Міщук від 30 червня 2020 року на п’ятирічний термін.

 

Отець Руслан Кармаліта звільнений з посади Декана Вінницького-Східного Деканату, а на його місце призначений отець Ярослав Федірчук OFMCap від 10 лютого 2020 року на п’ятирічний термін.

 

Отець Станіслав Свурка звільнений з посади Декана Томашпільського, а на його місце призначений отець Сергій Якубовський МІС від 1 лютого 2020 року на п’ятирічний термін.

 

Отець Ґабріель Сухарський призначений директором дієцезіального відділу Карітас-Спес Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви від 10 лютого 2020 року.

 

Пан Маркевич Євген Валерійович призначений директором Релігійної Місії «Карітас-Спес Вінниця» з 27 травня 2020 року.