Візит Агати Корнгаузер-Дуда

28 квітня 2022 року пані Агата Корнгаузер-Дуда, дружина президента Республіки Польща, відвідала Кафедральний Собор Святих Петра і Павла в Кам’янці-Подільському. З польської сторони її супроводжували високопоставлені працівники вищого державного керівництва: Адам Квятковскі, Матєй Карашінскі, Артур Мацєй Парадовскі, генеральний консул РП Дам’ян Чарцінскі та інші.

З української сторони делегацію супроводжували очільники обласної та місцевої влади: Гамалій С.В. Голова Хмельницької обласної державної адміністрації, Лабазюк В.О. Голова Хмельницької обласної ради, Посітко М. В. міський голова Кам’янця-Подільського та інші високопоставлені особи.

У приміщені єпископської курії пані Агата Корнгаузер-Дуда зустрілася з правлячим Єпископом Кам’янець-Подільської Дієцезії Леоном Дубравським, Єпископом-помічником Радославом Змітровичем, працівниками курії єпископа, духовенством та представниками польських спільнот з України.
У своєму короткому звернені пані Агата Корнгаузер-Дуда висловила слова підтримки страждаючому українському народу і польській діаспорі, а також запевнила у підтримці зі сторони Польської Республіки у цей нелегкий час.
Єпископ Леон подякував пані Агаті за цей сміливий вираз солідарності та за гуманітарну допомогу, котру через дієцезіальний Карітас-Спес буде роздано для потребуючих.

Цього ж дня пані Корнгаузер-Дуда відвідала костел святого Миколая та зустрілася з біженцями проживаючими на території монастиря отців Паулінів. А також пообіцяла фінансову підтримку для створення реабілітаційного центру для військових на території цього ж монастиря.